O nas

Witamy w naszym Centrum Medycznym

Zapraszamy Państwa do nowoczesnego obiektu o standardzie europejskim. Posiada on cześć kliniczną wraz z pracownią rentgenowską. Oferujemy usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych.

Współpraca naszych specjalistów różnych dziedzin stomatologii zapewnia pacjentom kompleksowe, wysokospecjalistyczne leczenie z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości.

Nowocześnie wyposażone gabinety i przyjazny zespół zapewni Państwu profesjonalne leczenie.
Dbamy także o ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji, jesteśmy uczestnikami wielu szkoleń oraz sympozjów naukowych.

Nasza Misja

Częścią naszej misji jest zapewnienie wszystkim pacjentom najskuteczniejszego leczenia, najlepszej technologii diagnostycznej i nowoczesnej placówki stomatologicznej, która pozwoli im cieszyć się bezpieczną, długotrwałą i komfortową opieką stomatologiczną wraz z wyjątkową obsługą klienta. ‎

 

Nasza Wizja

 

Dążymy do tego, aby stać się liderem w branży stomatologicznej, utrzymując najlepszą i spójną praktykę opieki dentystycznej przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu zadowolenia klienta. Będziemy utrzymywać nowoczesną i bezpieczną placówkę, w której dentyści będą mogli ćwiczyć, podnosząc jakość opieki dentystycznej, jaką mogą otrzymać nasi pacjenci. Zobowiązujemy się zapewnić najlepszą opiekę w bardzo wygodnym obiekcie, świadcząc najwyższej jakości opiekę dentystyczną w połączeniu z najlepszą obsługą klienta, jaką możemy zaoferować.

 

Stomatologia

Nasze podstawowe wartości

Pozwól nam zatroszczyć się o swój uśmiech

Profesjonalizm

Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie, z wykorzystaniem zdobytego doświadczenia oraz wiedzy.

Kompleksowe leczenie

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem, kładąc nacisk na interdyscyplinarną współpracę naszych specjalistów. Indywidualny plan leczenia dopasowujemy ściśle do potrzeb każdego pacjenta.

Komfort Małego Pacjenta

Sedacja wziewna jest bardzo popularna na Zachodzie i w Stanach a od teraz jest dostępna także dla pacjentów naszej Kliniki. To bardzo bezpieczna metoda walki z lękiem i stresem podczas zabiegów stomatologicznych. Pacjent wdycha gaz rozweselający a po chwili odczuwa uspokojenie i odprężenie, przy jednoczesnym zachowaniu świadomości.

Wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt medyczny

Jakość leczenia w danych placówkach medycznych w dużej mierze zależy od rodzaju wykorzystywanego w nich sprzętu. Posiadamy w naszej placówce najnowocześniejsze urządzenia stomatologiczne pozwalające nam na kompleksowe leczenie pacjenta.

Odpowiednia atmosfera

Dla wielu osób sama myśl o wizycie u dentysty jest już stresująca. Dlatego też warto wybierać takie gabinety, w których pacjenci traktowani są z szacunkiem oraz przyjaźnie.

Praca zespołowa

Obecnie praktycznie w każdej branży można zaobserwować to zjawisko i dlatego w nowoczesnej stomatologii podstawą sukcesu, czyli możliwości kompleksowego leczenia pacjentów jest zgrany zespół specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

Nasi specjaliści

lek. dent. Anna Dąbrowska

Medical Menager

lek. dent. Hubert Jaszewski

Lekarz dentysta

lek. dent. Mateusz Wiosna

Lekarz dentysta

Naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych pacjentów zdrowego uśmiechu, na jaki zasługują!