Lek. Dent. Mateusz Wiosna

Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej

W roku 2012r ukończyłem studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów wiązałem swą przyszłość z pracą z najmłodszymi pacjentami i aktywnie uczestniczyłem w pracach koła naukowego przy zakładzie Stomatologii Dziecięcej. Po ukończeniu stażu i pierwszych latach ogólnej praktyki od prawie 10 lat zajmuje się niemal wyłącznie leczeniem próchnicy, chorób miazgi oraz powikłań pourazowych u dzieci i młodzieży. Od zawsze łatwo mi było nawiązać kontakt i “nadawałem na podobnych falach” co nasi podopieczni (podobno każdy mężczyzna to tylko duże dziecko) stąd posiadam duże doświadczenie w pracy również z trudnymi pacjentami m.in. przy użyciu sedacji wziewnej podtlenkiem azotu. Uczestniczyłem w licznych konferencjach naukowych i kursach Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej (PTSD) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD) aby być na bieżąco z najnowszymi standardami, wytycznymi i metodami leczenia. Poza pracą zawodową moje zainteresowania to gotowanie, ogrodnictwo i piesze wędrówki.
2012

Lekarz Dentysta

W roku 2012r ukończyłem studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

2012-2022

Praca w klinikach Warszawskich

Po ukończeniu stażu i pierwszych latach ogólnej praktyki od prawie 10 lat zajmuje się niemal wyłącznie leczeniem próchnicy, chorób miazgi oraz powikłań pourazowych u dzieci i młodzieży.

2012-2022

Szkolenia kursy

Uczestniczyłem w licznych konferencjach naukowych i kursach Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej (PTSD) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD) aby być na bieżąco z najnowszymi standardami, wytycznymi i metodami leczenia.

2022

Centrum Medyczne Michałów

Od 2022 współpracuje z Centrum Medycznym Michałów, gdzie leczę dzieci i młodzież

Mocne strony

Mam dużą wiedzę i zdolności w zakresie

Sedacja wziewna
98%
Powikłań pourazowych u dzieci i młodzieży.
96%
Leczeniem próchnicy
97%
Chorób miazgi
94%

Grafik pracy

Środa
8:30 – 17:00